“Якщо компанія поширює фейкову інформацію, то безумовно вона повинна відповідати за це. Якщо компанія не відповідає за ту інформацію, яку розповсюджує — то вона повинна відповідати по закону . Якщо є корисні інтереси компанії і вона для цього розповсюджує інформацію — то цим мають займатися правоохоронці. Якщо ж вона не переслідує ніякого комерційного інтересу — то я не розумію для чого вона це робить”, — сказав він.
Також, Б.Береза розповів, що такі випадки не є поодинокими. До прикладу, свого часу існувала компанія, що поширювала фейкову інформацію про співпрацю із комітетом протидії корупції ВРУ.
“Була така схожа компанія, яка інформувала громадськість, що вона працює з комітетом протидії корупції. Ми звернулися до комітету і він відповів, що ніколи не спілкувався з нею. Ми написали позов до компанії і вона зняла інформацію. Тобто, бувають різні ситуації. Правоохоронці розбираються лише тоді коли є комерційний інтерес”, — додав він.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, на офіційному сайті ТОВ “ЄВРО ФАРМА ІНТЕРНЕШНЛ” сказано, що компанія “в тісній співпраці з Міністерством оборони взяла на себе зобов’язання лікувати солдат АТО, використовуючи свої інноваційні продукти”.
Однак, у Міноборони таку інформацію спростували, зазначивши, що жодної співпраці Військово-медичний департамент Міністерства оборони України з ТОВ “ЄВРО ФАРМА ІНТЕРНЕШНЛ” не має.
Більше того, як виявилося, законність будівництва “Євро фарми” не перевіряли, ані в прокуратурі, ані у Державній екологічній інспекції Київської області. І це незважаючи на те, що йдеться про будівництво хіміко-фармацевтичного підприємства.