yes-vidklav-peregovori-pro-stelyu-tsin-na-rosiysku-naftu-bloomberg

ЄС відклав переговори про стелю цін на російську нафту - Bloomberg

 • 789690 переглядiв

КИЇВ. 24 листопада. УНН. Європейські дипломати ведуть переговори про те, наскільки суворою має бути стеля цін на російську нафту, і на тлі розбіжностей відклали переговори з четверга на пізніший час, повідомляє Bloomberg, пише УНН.

Деталі

Польща відхилила запропоновану виконавчою владою ЄС ціну в 65 доларів за барель як надто м’яку для москви. Греція, значний гравець у галузі транспортування нафти, не хоче опускатися нижче 70 доларів, пише видання.

За словами джерел, переговори за пропозицією "Групи семи", які спочатку мали відновитися в четвер увечері, були відкладені, оскільки дипломатам потрібно більше часу, щоб подолати розбіжності між країнами-членами. За словами деяких джерел, переговори можуть поновитися у п'ятницю, але можуть і затягтися.

Дипломати, як і раніше, налаштовані оптимістично: може бути досягнуто угоди, що збереже потоки російської нафти, але й обмежить доходи москви. 

Зі свого боку, кремль, схоже, пом'якшує свою позицію. Спочатку росія заявила, що не продаватиме жодній країні, яка підписалася на стелю цін, і натомість закриє виробництво. У четвер вона натякнула, що позиція може змінитись, пише видання.

Доповнення

14 листопада президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вказувала, що ЄС "готовий" спробувати встановити стелю цін на російську нафту.

Українські Національні Новини

Економіка

    Популярні

    Новини по темі

    ЄС відклав переговори про стелю цін на російську нафту - Bloomberg

     • 789690 переглядiв

    У Мелітополі "бавовна": попередньо, є влучання в аеродром

     • 1689729 переглядiв

    Алжирський суд засудив десятки людей до страти за лінчування

     • 1032121 переглядiв

    У Маріуполі пролунав гучний вибух: що вдіомо

     • 1668951 переглядiв

    Земля може переживати 7-е масове вимирання, а не 6-е - дослідження

     • 1956580 переглядiв

    росія більше не голова Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

     • 751749 переглядiв