Деталі
За словами Олександра Квятковського, спершу варто зрозуміти, що ви вже вмієте, спираючись на свій досвід. Надалі - проаналізувати ринок: чи є попит на вашу ідею (послуги, виробництво тощо), чи висока конкуренція та який фінансовий поріг входження на ринок: скільки потрібно на запуск справи.
Після детального аналізу, варто розглянути усі можливі грантові програми. Далі - зібрати усі потрібні документи: виписки з податкової (це займає декілька днів), гарантійні листи, підготувати проєктну заявку і створити кошторис.
І лише після цього - заповнити конкурсну заявку.
“На заповнення усіх документів варто закладати близько одного тижня. Заповнити аплікаційну форму не складно, якщо у вас є вже сформована ідея: ви описуєте етапи реалізації, цілі, яких будете досягати, ризики та способи протидії. Врахуйте усі критерії, за якими експерти будуть оцінювати ваш проєкт (вони є на сайті). Друзі чи колеги можуть оцінити вашу заявку, вказати вам на сильні та слабкі сторони вашого бізнесу. А проєктні менеджери Фонду допоможуть за потреби оформити все згідно з вимогами й правилами програми”, - наголосив Олександр Квятковський.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з “МХП – Громаді” запускає фінансування ветеранського бізнесу
Заявки на отримання гранту можна подати до 10 квітня за цим посиланням - https://veteranfund.com.ua/contests/varto-do-own/
Додамо
4 квітня стартував грантовий конкурс “Роби своє”. Підприємці з регіонів можуть отримати на започаткування чи продовження власного бізнесу до 100 тис. грн. Цього року планується підтримати не менше ніж 50 проєктів, а сумарний бюджет конкурсу становить 6 млн грн.