ukrayinskiy-bokser-peremig-rosiyanina-u-finali-chempionatu-svitu-v-serbiyi

Український боксер переміг росіянина у фіналі чемпіонату світу в Сербії

• 23967 переглядiв

КИЇВ. 6 листопада. УНН. У Белграді (Сербія) 19-річний український боксер Юрій Захарєєв переміг у фінальному бою росіянина Вадима Мусаєва та завоював золоту медаль чемпіонату світу з боксу-2021 у ваговій категорії до 71 кг, передає УНН з посиланням на Федерацію боксу України.

Починаючи з першої трихвилинки Юрій Захарєєв міцно володів ініціативою та мав перевагу у суддівських записках після кожного з раундів. Усі намагання росіянина підловити Юрія на контратаках завершувалися нічим, а тим часом Захарєєв завдяки своїм різким випадам постійно створював проблеми супернику. Оголошення підсумку поєдинку затвердило повний тріумф українця. Одноголосним рішенням суддів Захарєєв здобув перемогу і заволодів званням чемпіона світу.

Таким чином, після “золота” Олександра Хижняка на світовій першості 2017 року Україна знову має переможця головного турніру AIBA.