"За невеликий період часу прокуратурою до судів скеровано майже сотню обвинувальних актів за вчинення державної зради. Однак, переважна більшість з них, - це обвинувальні акти відносно колишніх депутатів Верховної Ради АРК та Севастопольської міської ради. Я доручав встановити усіх державних службовців та представників правоохоронних органів, які працювали до окупації і, які перешли на службу до незаконно створених органів. На жаль, статистика така: половину осіб встановлено, але повідомлень про підозру та обвинувальних актів відносно цієї категорії осіб є не більше десяти", - сказав Мамедов.
Мамедов наголосив на необхідності активізації роботи і на цьому напрямі.
Окремо прокурор автономії акцентував увагу присутніх на налагодженні взаємодії з громадськими організаціями.
"Я на власному досвіді переконався, що громадські активісти є не лише тими, хто опікуються питаннями кримчан, а також й джерелом важливої для слідства інформації та надійними партнерами в захисті прав людини і прискоренні процесу деокупації півострову Крим", - додав він.
За результатами проведення координаційної наради керівниками правоохоронних органів схвалено спільну постанову, в якій визначено низку невідкладних заходів для реалізації їх до кінця поточного року.
Як повідомляв УНН, у прокуратурі заявили, що перевіряють на держзраду усіх держслужбовців Криму.