Відзначається, що головною метою цих заходів стане підвищення безпеки та запобігання терористичним актам. Також це допоможе уникнути випадків проникнення на територію спортивних об’єктів за чужою перепусткою. За попередніми оцінками, система торкнеться від 300 до 400 тисяч чоловік. Однак звичайні вболівальники під неї не потраплять — для них прохід в місця проведення змагань буде здійснюватися за квитками.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олімпійські комітети України та Японії оголосили про співпрацю перед ОІ-2020
Розробкою системи розпізнавання займається японський виробник електроніки NEC. Для того, щоб отримати спеціальну карту, необхідно буде заздалегідь зареєструватися, надавши фотографії та іншу інформацію. При вході на стадіони організатори встановлять сканери розпізнавання осіб, котрі моментально зчитуватимуть інформацію на пропуску та порівнюватимуть її з реальною зовнішністю власника. В результаті це дозволить уникнути черг.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ММСУ обрало 19 пріоритетних видів спорту у підготовці до ОІ-2020
Нагадуємо, Оргкомітет Олімпійських ігор 2020 року, що пройде в Токіо, разом із японською владою скоротили витрати на проведення змагань до трохи менше 12 мільярдів доларів.