Зазначається, що досудове розслідування почалося у травні 2019 року на підставі повідомлення Державної аудиторської служби України. Встановлено, що службові особи розпорядника бюджетних коштів, генпідрядника та ще двох підприємств протягом 2019-2020 років уклали угоди з 6 фірмами на загальну суму понад 4 мільярди гривень. Кошти були перераховані субпідрядним організаціям, однак роботи фактично не проводилися. А частину цих коштів виведено в тіньовий обіг.
За інформацію Нацполіції, увечері 17 липня в рамках проведення досудового розслідування у ймовірного організатора та виконавців схеми провели 17 санкціонованих обшуків.
“Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили документи, чорнові записи та інші носії з інформацією, яка може підтверджувати причетність фігурантів до вчинення злочину. Речові докази будуть направленні на проведення відповідних експертиз”, — додали в повідомленні.
Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 191 ККУ. За попередніми даними, сума завданих збитків може сягати понад 80 млн грн. Наразі тривають необхідні слідчі дії, встановлюється коло осіб, причетних до скоєння вказаного злочину
Нагадаємо, на Подільсько-Воскресенському мосту вже почали встановлювати ванти на арковій конструкцію мосту. Це потрібно для стабілізації та міцності споруди.