Кінолог розповів, що рішення займатися дресируванням собак було спонтанним і закономірним одночасно, оскільки любов до собак він унаслідував від батьків.
“Рішення займатися із собаками було спонтанним і одночасно закономірним рішенням. Я з дитинства любив собак, це унаслідував від своїх батьків, які займаються як дресируванням, так і лікуванням собак. Для мене це скоріше добре і приємне захоплення, яке стало роботою", - сказав він.
А.Валуйсков зізнався, що у цій професії ніяк не можливо сформувати свій графік.
“Ти можеш почати свій день об 11-12-й годині, а можеш і о 6-й ранку, бо десь у когось щось відбулося і я виїжджаю, допомагаю вирішити ситуативну проблему”, — розповів кінолог.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будні водія бронетранспортера
Також А.Валуйсков зазначив, що в професії кінолога є відгалуження — це дресирувальник-інструктор, зоопсихолог, спортивна дресура та соціальна дресура.
Крім того, кінолог-зоопсихолог поділився тонкощами дресирування собаки породи бігль, зокрема про те, що їхня активність заважає навчити спокійним командам.
“Ми виховуємо бігля як соціальних істот, які живуть у сім’ях або з людиною, до якої ставиться як до друга. В принципі, біглів можна навчити абсолютно всьому. Є деякі проблеми зі спокійними командами, з витримкою, адже вони дуже активні”, — зазначив він.