odrazu-dvi-medali-plavtsi-ostapchenko-ta-palamarchuk-zdobuly-zoloto-ta-bronzu-na-paralimpiadi-2024

Одразу дві медалі: плавці Остапченко та Паламарчук здобули "золото" та "бронзу" на Паралімпіаді-2024

• 53280 переглядiв

Денис Остапченко виборов золото, а Сергій Паламарчук - бронзу в плаванні на 50 м на спині S3 на Паралімпіаді. Остапченко фінішував з часом 45,16 секунди, випередивши німця на 1,90 секунди.

Одразу двоє українських спортсменів завоювали медаль у 50-метрівці на спині у класі S3. Денис Остапченко фінішував із "золотом", а Сергій Паламарчук здобув "бронзу". Про це пише УНН з посиланням на Суспільне. Спорт, передає УНН.

На фініші відставання між двома українськими призерами становило 5.32 секунди. Найкращий час Остапченка у фіналі понеділка, 2 вересня, — 45.16 секунди.

На подіумі новий паралімпійський чемпіон у дисципліні випередив срібного призера, німця Йозіа Тіма Александера Топфа, на 1.90 секунди.

Таким  чином трійка призерів виглядає наступним чином:

1. Денис Остапченко (Україна) 45.16 секунди
  2. Йозіа Тім Александер Топф (Німеччина) 47.06
  3. Сергій Паламарчук (Україна) 50.48

Вісім нагород у четвертий день Паралімпіади: успіх українських спортсменів надихає державу - Зеленський02.09.24, 13:33