Нелегали використовували назви державних лотерей, їх логотипи, символіку та копії ліцензій “М.С.Л.”.
"Розміщено рекламні вивіски, використовуються знаки для товарів і послуг, які зареєстровані за "М.С.Л". На персональних комп'ютерах встановлено програмне забезпечення, на екранах, зокрема, зазначаються логотипи та найменування ТОВ "М.С.Л." Насправді ж цей заклад жодного відношення до ТОВ "М.С.Л." не має. Тобто, фактично заклад здійснює протиправну діяльність, маскуючись під пункт продажу білетів державних лотерей", - коментує адвокат "М.С.Л." Владислав Юхименко.
І таких нелегалів сьогодні більше, ніж офіційних точок, наголосили в “М.С.Л.”.
"Це - системна проблема, оскільки вона існує дуже давно, по всій Україні. І це стосується не лише нашої компанії, але й усіх операторів лотерей. Якщо казати про кількість точок, які існують під назвою того чи іншого оператора державних лотерей, то за даними нашої служби безпеки, яка дуже щільно співпрацює з органами поліції, таких точок може бути близько 2 тисяч", - коментує віце-президент компанії “М.С.Л.” Євген Власенко.
Подібний заклад “М.С.Л.” виявив також на Чоколівському бульварі. Поліція обіцяє розібратися з порушниками та вже відкрила кримінальні провадження.
Водночас, поспілкуватися із власниками таких "лотерейних" залів ні правоохоронцям, ні журналістам не вдалося. Непривітними виявилися й працівники закладів, які доволі спокійно сприймали все те, що відбувалось і були впевнені, що як тільки всі поїдуть - заклад функціонуватиме в звичному режимі. Аби цього не сталося, УНН і надалі слідкуватиме за цією історією і результатами слідства правоохоронців.