“Я вважаю що будь-які люди чи компанії чи юридичні особи, які намагаються ввести в оману суспільство, вони ведуть себе не правильно. І це не тільки заслуговує на осуд, можливо це мало б мати і якісь інші наслідки. Але тут залежить від ступеню введення в оману”, — сказав він.
За словами політика, вивчати, якими наслідки загрожує поширення компанією неправдивої інформацію про свою діяльність, мають юристи.
“Є різниця між неточною інформацією, цілеспрямованим обманом, чи шахрайськими діями. Тому питання треба вивчати глибоко”, — додав він.
Ю.Деревянко також зауважив , що уразі надходження відповідних даних щодо обману “Євро Фарма Інтернешнл” ( яка заявляє про допомогу бійцям АТО, проте цього не робить) до антикорупційного Комітет ВРУ, нардепи розглядатимуть це питання.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, на офіційному сайті ТОВ “ЄВРО ФАРМА ІНТЕРНЕШНЛ” сказано, що компанія “в тісній співпраці з Міністерством оборони взяла на себе зобов’язання лікувати солдат АТО, використовуючи свої інноваційні продукти”.