biatlon-ukrainka-merkushyna-zdobula-zoloto-yuniorskoho-chs-2024

Біатлон: українка Меркушина здобула "золото" юніорського ЧС-2024

• 32536 переглядiв

Олександра Меркушина здобула першу золоту медаль на юніорському чемпіонаті світу з біатлону в естонському Отепя в мас-старті на 60 метрів серед жінок.

Українська стортсменка Олександра Меркушина здобула першу золоту медаль на юніорському чемпіонаті світу з біатлону в естонському Отепяе в мас-старті на 60 метрів серед жінок, повідомили у Мінмолодьспорту у четвер, пише УНН.

"Є перша українська медаль на юнацькому чемпіонаті світу з біатлону в естонському Отепяе. Олександра Меркушина здобула "золото" у мас-старті-60", - повідомили у міністерстві.

Лідируючи за швидкострільністю та лише з двома промахами у положенні лежачи, 19-річна спортсменка просувалася вперед від раунду до раунду. На останнє коло Олександра вийшла разом лідеркою гонки, Лолою Бюжо з Франції та змогла випередити її на фініші на 1,9 секунди.

Олександра Меркушина провела найкращу гонку в своїй кар'єрі і вперше стала чемпіонкою юнацької світової першості.

Біатлон: українка Христина Дмитренко виборола "бронзу" на континентальній першості26.01.24, 20:34