Окупанти обстріляли населений пункт Малоданилівської громади на Харківщині. Зафіксовано приліт у житловий масив багатоквартирної забудови, попередньо без жертв. Обстріли ведуться з артилерії четвертий день поспіль.
Окупанти обстріляли однин з населених пунктів Малоданилівської громади у Харківській області.
За інформацією, приліт був зафіксований у житловому масиві багатоквартирної забудови.
Попередньо, жодної інформації щодо постраждалих не надходило.
Це вже четвертий день поспіль. Обстріли останніх днів ведутся з артилерії, тому повторні можливі без попередження про повітряну тривогу. Будьте обережні