Ще 10 людей перебувають у важкому стані після удару рф по Чернігову 17 квітня - ОВА

Ще 10 людей перебувають у важкому стані після удару рф по Чернігову 17 квітня - ОВА

Київ  •  УНН

19 квітня 2024, 11:21  •  15963 перегляди

Read in English

18 людей загинули і 79 отримали поранення, в тому числі 10 у важкому стані, в результаті удару російської армії по Чернігову 17 квітня.

В лікарнях залишаються ще 47 людей, які отримали поранення внаслідок удару армії рф по Чернігову 17 квітня, 10 із яких перебувають у важкому стані.  Про це розповів голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус в ефірі телемарафону, передає УНН

Деталі

Чаус розповів, що внаслідок удару рф по Чернігову 18 людей загинули, ще 79  - отримали поранення, з них четверо дітей. 

"На сьогодні в стаціонарах ще знаходяться 47 осіб, які отримують медичну допомогу. 10 важких, 10 середньої тяжкості. Дітки, на щастя, сьогодні вже лікуються амбулаторно вдома", - повідомив начальник ОВА. 

Щодо мети ворожої атаки Чаус сказав, що у терористів вона однакова, "посіяти паніку, вбити якомога більше українців і зруйнувати як умова більше української землі". 

Він також вказав, що є питання до доступності деяких укриттів під час повітряних тривог. 

"Після ракетного удару позавчора з'явилися деякі повідомлення, що деякі укриття зачинені. Чим зараз займається військова адміністрація…За це буде відповідальність, за недопуск в укриття", - наголосив Чаус. 

Нагадаємо

 У зв'язку зі смертоносним ракетним ударом рф по Чернігову поліція посилила піші та автомобільні патрулі на вулицях міста для забезпечення безпеки та дотримання комендантської години.