"Кривбас" програв "Бетісу" і вибув з Ліги конференцій

Київ  •  УНН

29 серпня 2024, 22:17  •  5024 перегляди

Read in English

Український клуб "Кривбас" завершив виступ у Лізі конференцій, поступившись "Бетісу" 0:3 у матчі-відповіді. Іспанська команда забила три голи за три хвилини першого тайму, здобувши загальну перемогу 5:0.

Український клуб "Кривбас" завершив свій виступ у Лізі конференцій, поступившись іспанському "Бетісу" в матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації з рахунком 0:3. Як повідомляє УНН з посиланням на результат поєдинку, матч відбувся 29 серпня, і доля зустрічі була вирішена ще до кінця першого тайму.

Криворізька команда пропустила три голи за три хвилини, що стало вирішальним моментом у грі.

На 40-й хвилині Айтор Руїбаль відкрив рахунок, і вже за хвилину Абде Еззальзулі подвоїв перевагу "Бетіса". На 43-й хвилині Еззальзулі оформив дубль, встановивши остаточний рахунок матчу.

Нагадаємо

У першому матчі "Бетіс" також здолав "Кривбас" з рахунком 2:0, що в сумі принесло іспанцям перемогу із загальним рахунком 5:0 та вихід до наступного етапу Ліги конференцій.

"Динамо", "Кривбас" та "Полісся" дізналися потенційних суперників у єврокубках - УАФ22 липня 2024, 14:42 • 17660 переглядiв