Навіть попри збільшення обстрілів люди продовжують повертатися в Миколаїв та область. Про це під час брифінгу заявив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає УНН.
Динаміка в нас плюсова, люди повертаються в область і місто. Попри те, що навіть обстріли посилилися, люди повертаються і хочуть жити й працювати в рідних краях. Динаміка в нас в цьому позитивна, але вона плюс-мінус стала за минулий місяць
Нагадаємо
Чотири безпілотники-камікадзе були збиті вночі в Миколаївській області, а російські війська також обстріляли дві громади, але обійшлося без жертв.
На Миколаївщині вже відновлено 31% об'єктів, які були пошкоджені або зруйновані війною - Кім 12 лютого 2024, 12:00 • 22309 переглядiв