zbirna-ukrayini-z-voleybolu-prograla-bolgariyi-na-yevro-2023

Збірна України з волейболу програла Болгарії на Євро-2023

• 633056 переглядiв

КИЇВ. 3 вересня. УНН. Збірна України третій раз поспіль зазнала поразки в груповому раунді волейбольного Євро-2023 серед чоловіків. Команда Угіса Крастіньша за підсумками чотирьох сетів програла Болгарії, повідомляє Суспільне Спорт, пише УНН.

Українці набрали одне залікове очко у двох турах, програвши Словенії (1:3) та Хорватії (2:3). До матчу з Болгарією збірна підходила вже на останній сходинці в групі В. Рахунок матчу Болгарія — Україна — 3:1 (20:25, 25:17, 25:20, 25:23).

При цьому Болгарія лише у липні уникла вильоту з Ліги націй, а  у світовому рейтингу чоловічих збірних поступається українцям 16 позицій.

Хронологія матчу

• Стартовий сет минув за переваги України, що згодом вийшла одразу на чотири матчболи. Рахунок — 25:20 на користь "синьо-жовтих".

• Натомість Болгарія почала відриватися від суперників на екваторі другої партії. Відставання в три очки до кінця сету збільшилося до восьми балів — 17:25.

• У третьому сеті Україна була близькою, аби відіграти різницю у -7, але завершила партію серією з трьох програних очок поспіль. Вперед у матчі вперше вийшли болгари.

• Четвертий, потенційно вирішальний сет від початку складався на користь Болгарії, що на старті відірвалася на шість очок — 9:3. До закінчення матчу Україні вдалося лише скоротити відставання до підсумкових двох пунктів.

• 1:3 — Україна програє третій поспіль матч на Євро-2023. Та ризикує вилетіти з турніру вже за підсумками четвертого туру.

• Найрезультативнішим волейболістом України в третьому турі став капітан команди Олег Плотницький — 18 очок. Двозначного показника також сягнув догравальник Ілля Ковальов, який завершив 13 результативних атак.