ukrayinski-viyskovosluzhbovtsi-ta-veterani-zdobuli-33-zoloti-medali-na-zmagannyakh-u-ssha

Українські військовослужбовці та ветерани здобули 33 золоті медалі на змаганнях у США

• 214735 переглядiв

КИЇВ. 30 серпня. УНН. В американському штаті Флорида добігли кінця Ігри Воїнів. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани, а організатором турніру є Міністерство оборони США. Українські військовослужбовці та ветерани здобули 33 золоті медалі. Про це повідомляє УНН з посиланням на Суспільне спорт.

Цього року Ігри Воїнів проходили вперше з 2019 року. Їх провели в 18-тий раз. Упродовж двох попередніх років змагання скасовували через COVID-19.

Україна вперше брала участь у змаганнях. У серпні представники ЗСУ стали однією з трьох команд-учасниць Ігор Воїнів, разом зі збірними США та Канади. Загалом у 12 дисциплінах на старт вийшли майже 300 спортсменів.

Підсумковий медальний доробок українських ветеранів склав 70 нагород. З них - 33 золота, 19 срібних та 18 бронзових нагород.

Нагадаємо

З чотирма медалями завершили українські дзюдоїсти виступ в індивідуальній першості на чемпіонаті світу серед кадетів у Сараєво.