ukrayinska-yuniorka-vigrala-zoloto-ta-vstanovila-rekord-na-chs-iz-vazhkoyi-atletiki

Українська юніорка виграла "золото" та встановила рекорд на ЧС із важкої атлетики

• 14989 переглядiв

КИЇВ. 25 травня. УНН. Українська важкоатлетка Каміла Конотоп виграла золоту нагороду та встановила рекорд на чемпіонаті світу серед юніорів, що триває у Ташкенті (Узбекистан), передає УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Чинна чемпіонка Європи була найкращою у своїй ваговій категорії (до 55 кг) у ривку, поштовху та сумі двоборства.
Результат Конотоп за сумою двоборства - 212 кг. Це новий рекорд світу серед юніорок. Він встановлений у віці 20 років та 62 днів.

Примітно, що "золото" Конотоп стало для України першим на юніорських чемпіонатах світу з 2016 року. Попередню золоту медаль Україні принесла Ірина Деха.

Нагадаємо

Збірна України виграла медальний залік ЧЄ з важкої атлетики, що відбувся у Москві.