tenisist-orlov-viyshov-peremozhtsem-z-ukrayinskogo-derbi-finalu-turniru-v-turechchini

Тенісист Орлов вийшов переможцем з українського дербі фіналу турніру в Туреччині

• 12540 переглядiв

КИЇВ. 20 грудня. УНН. У межах фіналу тенісного турніру категорії ITF М15, що відбувся на кортах в турецькій Анталії, відбулося українське дербі, передає УНН з посиланням на ФТУ.

Владислав Орлов виграв другий титул цього сезону й четвертий у кар’єрі. У фіналі турніру ITF М15 харків’янин за 2 години 24 хвилини обіграв співвітчизника Георгія Кравченка – 2:6, 6:3, 6:4.

Примітно, що Орлов мав 4-й номер посіву на даних змаганнях і в світовому рейтингу займає 369-й рядок.

Нагадаємо, що український тенісист отримав довічну дискваліфікацію за участь в договірних матчах.