sutichka-lenya-v-matchi-nba-klub-ukrayintsya-zaznav-porazki-vid-bostona

Сутичка Леня в матчі НБА: клуб українця зазнав поразки від "Бостона"

• 9960 переглядiв

КИЇВ. 5 січня. УНН. Українець Олексій Лень взяв участь в черговому матчі "Атланти" в якому клуб НБА гостював у "Бостона", передає кореспондент УНН.

Один із головних аутсайдерів чемпіонату вразив одну з топ команд Східної конференції у першій чверті, вигравши її 32:19. Наступної чверті “Селтікс” вистачило аби вирівняти становище у грі. На заключній хвилині Олексій Лень міг зрівняти рахунок, але промахнувся в одному з двох кидків зі штрафного, проте в наступній атаці додав м’яч в кільце після хиби Трея Янга.

На заключних хвилинах протистояння Янг кидав три на перемогу, але отримав блок-шот — поразка “Хокс” 106:109.

Примітно, що на заключних секундах матчу Лень став одним із тих, хто потрапив в невелику сутичку та штовханину із Маркусом Смартом.

Додамо, що Лень набрав 5 очок при 7 кидках з гри, а також зібрав 8 підбирань при 2 передач.