snoubordistka-moyoli-prinesla-italiyi-druge-zoloto-na-igrakh-u-pkhonchkhani

Сноубордистка Мойолі принесла Італії друге "золото" на Іграх у Пхьончхані

• 8728 переглядiв

КИЇВ. 17 лютого. УНН. На Олімпійських зимових іграх в корейському Пхьончхані були розіграні медалі у сноубордингу в дисципліні крос серед жінок, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

22-річна італійка Мікела Мійолі пройшла через кваліфікацію, чвертьфінальний і півфінальний заїзди і у вирішальному фінішувала першою. Срібну медаль виграла француженка Джулія Перейра Де Соуза, а “бронзу” — представниця Чехії Єва Самкова.

Українки у цій дисципліні участь не приймали.

Зауважимо, що італійка у 18-річному віці приймала участь на Олімпіаді в Сочі, але через падіння не могла поборотися за медалі.
Додамо, що на рахунку збірної Італії загалом вже дві золоті нагороди, 1 “срібна” та три “бронзові”.

Перше “золото” ігор у Пхьончхані виборола представниця шорт-треку Адріанна Фонтана.