pivzakhisnik-zbirnoyi-ukrayini-dopomig-ferentsvaroshu-viyti-u-pivfinal-kubku-ugorschini

Півзахисник збірної України допоміг "Ференцварошу" вийти у півфінал Кубку Угорщини

• 13647 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. У межах 1/8 фіналу Кубку Угорщини ФК "Ференцварош" півзахисника збірної України Олександра Зубкова протистояв на чужому стадіоні в будапештському дербі з "Вашашу", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу УАФ.

"Ференцварош" впорався із супротивом одного із лідерів другого дивізіону чемпіонату Угорщини. За переможців голами відзначилися Ммає і Ботка – 2:0.

Український футболіст вийшов у стартовому складі й відіграв до 72-ї хвилини зустрічі. У чвертьфінальній стадії клуб Зубкова змагатиметься із ФК "Гонвед".

Доповнення

Зубков цього клубного сезону відіграв 25 матчів за "Ференцварош", забив три голи і віддав шість ассистів.

Що передувало цьому

У рамках півфіналу Клубного чемпіонату світу з футболу “Аль-Хіляль” із Саудівської Аравії зустрічався із англійським “Челсі”