nba-detroyt-mikhaylyuka-zdobuv-debyutnu-peremogu-v-sezoni

НБА: “Детройт” Михайлюка здобув дебютну перемогу в сезоні

• 10856 переглядiв

КИЇВ. 2 січня. УНН. Українець Святослав Михайлюк взяв участь у п'ятому матчі “Детройта” в межах регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації, у якому його команда в рідних стінах здолала опір “Бостона” - 96:93, інформує УНН.

Відзначимо, що вітчизняний атакувальний захисник провів на майданчику 17 хвилин 49 секунд. За цей час Михайлюк відзначився 9 очками, реалізувавши 3 з 7 кидків із гри.

Стосовно ходу зустрічі, то “Пістонс” отримали 15-очкову перевагу по завершенню першої чверті — 27:12. Втім, “кельти” зуміли в третій дванадцятихвилинці значно скоротити відставання, а вже в клатчі (останні 5 хвилин гри при відносній рівності в рахунку) навіть вийшли вперед — 88:93.

Але на більше сил у гостей не вистачило й в останні хвилини влучали лише гравці “Детройта” - 96:93 — перша перемога в сезоні підопічних Дуейна Кейсі.

Нагадаємо, днями центровий збірної України Олексій Лень дебютував у складі нового для нього клубу в НБА – "Торонто Репторс".