gol-vorotarya-podaruvav-liverpulyu-peremogu-u-matchi-apl

Гол воротаря подарував "Ліверпулю" перемогу у матчі АПЛ

• 14701 переглядiв

КИЇВ. 18 травня. УНН. "Ліверпуль" у рамках 36 туру Англійської Прем'єр-ліги святкував виграш над "Вест Бромвічем" у зустрічі на стадіоні "Хоторнс", передає кореспондент УНН.

Нападник господарів Робсон-Кану відкрив рахунок на 15 хвилині баталії, але Мохамед Салах вирівняв становище на 33-й.
На 5 компенсованій до другого тайму хвилині “мерсисайдці” заробили право на кутовий. У штрафний господарів прийшов бразильський голкіпер Аліссон, який виграв верхову боротьбу та ударом головою направив м’яч у сітку воріт (2:1).

Зазначимо, що за два тури до завершення сезону “Ліверпуль” поступається “Челсі”, який на потрібному для “мерсисайдців” четвертому місці, всього один бал. Ще три очки “Ліверпуль” програє “Лестеру”.