dinamo-zdobulo-sche-odnu-peremogu-na-zborakh-v-turechchini

“Динамо” здобуло ще одну перемогу на зборах в Туреччині

• 13638 переглядiв

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Київське “Динамо” зіграло в Туреччині контрольний поєдинок із однойменним клубом із Тбілісі, повідомляє УНН з посиланням на сайт “біло-синіх”.

Перший тайм команди розпочали у невисокому темпі, придивляючись одна до одної. А єдиний гол у грі був оформлений на 21 хвилині. Кулачу вдалося розпорядитися своїм шансом: отримавши пас від Буяльського, він з-за меж штрафного майданчика пробив точно у дальній кут воріт, вивівши свою команду уперед — 1:0.

Лише наприкінці зустрічі суперники із Тбілісі змогли відсунути гру до воріт Моргуна, виконати кілька стандартних положень та створити загрозу. Однак це все не принесло їм дивідендів.

Раніше “динамівці” обіграли болгарський “Лудогорець” та сербські “Чукарички” (3:2), і звели внічию гру із чорногорським “Рударом” (1:1).