dinamo-prodovzhilo-peremozhnu-khodu-na-zborakh-v-turechchini

"Динамо" продовжило переможну ходу на зборах в Туреччині

• 21933 переглядiв

КИЇВ. 3 лютого. УНН. Київське "Динамо" провело другий спаринг у межах другого тренувального збору, що проходить у Туреччині, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "біло-синіх".

Цього разу суперником підопічних Мірчі Луческу стала сербська команда "Чукарички". Гра вийшла результативною, а "динамівці" святкували перемогу з різницею в один м'яч.

Попри невдалий старт гри, а саме пропущені м'ячі на 16-й і 17-й хвилинах, підопічні Луческу проявили характер и забили одразу тричі в заключній 20-хвилинці. Спочатку пенальті реалізував Шапаренко, потім відзначився Буяльський, а переможний м'яч - в активі бразильця Вітіньйо – 3:2.

У попередньому спарингу кияни впевнено перемогли чемпіона Болгарії "Лудогорець" (4:1).