За інформацією телеканалу, в Москві вважають доступне зараз вуглеволокно недостатньо надійним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський атомний підводний флот, оснащений гіперзвуковою зброєю, буде приведений у боєготовність до 2024 року
“Корпус гіперзвукового апарату не витримує нагрівання при повторному вході в атмосферу, через що внутрішні системи перестають функціонувати. У зв’язку з цим росіянам потрібен кращий матеріал, найближчим часом у них будуть випробування, і вони не впевнені, що матеріал, який використовується зараз, забезпечує достатній теплозахист”, — розповів співрозмовник CNBC.
При цьому джерело зазначило, що розробка “Авангарду” є пріоритетною для Росії, і може бути завершена в заплановані терміни — до 2020 року. Співрозмовник телеканалу уточнив, що в Москві розраховують на те, що нові компоненти із вуглеволокна будуть розроблені протягом 12 місяців.
Як раніше інформував УНН, 1 березня під час послання Федеральним зборам президент РФ Володимир Путін представив ракетний комплекс стратегічного призначення з гіперзвуковим крилатим блоком “Авангард”, та повідомив про створення гіперзвукового авіаційно-ракетного комплексу “Кинджал”. В середині березня російські військові успішно запустили останню ракету з перехоплювача МіГ-31, який планується також модернізувати під нову зброю. В липні 2018 року агенція ТАРС повідомила про роботу над інтеграцією системи “Кинджал” з бомбардувальником Ту-22М. Імовірно один Ту-22М буде здатен нести 3 ракети системи “Кинджал” (подібно до крилатих ракет Х-22) а бойовий радіус зросте з 2000 до 3000 км. За габаритами та зовнішнім виглядом ракета комплексу “Кинджал” подібна до балістичних ракет ОТРК “Іскандер”.