У Києві презентували книгу музичної грамоти "Школа ритму"

У Києві презентували книгу музичної грамоти "Школа ритму"

Київ  •  УНН

 • 9594 перегляди

Read in English

У столиці представили навчальний посібник "Школа ритму" з унікальними вправами на основі українського фольклору. Видання спрямоване на розвиток нейропластичності мозку та призначене для педагогів і студентів-музикантів.

У Києві презентували книгу "Школа ритму". Видання є унікальною збіркою вправ для педагогів, студентів-музикантів, в основі якого – розвиток нейропластичності мозку через рідний автентичний фольклор, передає УНН.

Випустити книгу вдалось за підтримки Благодійного фонду "МХП – Громаді".

"Проєкт, який ми розробили разом з Марією Пилипчак, а саме - видавництво унікальної збірки навчального посібника "Школа ритму", для нашого Благодійного фонду "МХП – Громаді" має неабияке значення. Він дає змогу затвердитися нам, як українцям.

"Школа ритму" стосується найменших українців, тому що через ці книжки базуються, з одного боку, на українському фольклорі, а з іншого - мають в собі новітній підхід до викладання", - коментує голова Ради розвитку громад Благодійного фонду "МХП-Громаді" Тетяна Волочай.

Серед особливостей підручника – унікальні вокальні вправи. Як зазначає авторка Марія Пилипчак, вони стануть у нагоді і простим школярам.

Крім навчальної функції книги, спікери висловились і про її культурну цінність. Адже подібні збірки – це частина новітньої історії України.

"Культурна пам'ять – це те, що ми формуємо як спільнота, як група, як нація. Ми обираємо те, що для нас важливо, і створюємо спільну історію про себе.

Я б дякувала всім: кожній людині, кожній компанії, кожному благодійному фонду, кожному благодійнику за те, що люди, компанії, фонди знаходять сили, знаходять ресурси, знаходять час і можливості плекати культуру", - каже голова Наглядової ради Українського культурного фонду Наталя Кривда.

По завершенню презентації підручника для усіх охочих провели майстер-клас з музичного ритму.

Довідка

"МХП–Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 13 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.