"Реал" впевнено переміг "Алавес" і збільшив відрив від "Барселони"

Київ  •  УНН

2 квітня 2017, 18:26  •  10536 перегляди

КИЇВ. 2 квітня. УНН. "Реал" переміг "Алавес" в матчі 29 туру Прімери на "Сантьяго Бернабеу". Перший тайм пройшов під контролем "Реала", однак багато моментів господарі створити не змогли, передає УНН.

Перша реальна нагода для взяття воріт одразу перетворилася у гол. Карвахаль віддав передачу у центр штрафного майданчика на Каріма Бензема, який розстріляв голкіпера "Алавеса". Вже у компенсований до першого тайму час Гарет Бейл міг збільшувати перевагу, але не зміг влучити у дальній кут воріт.

У другому таймі картина гри трішки змінилася, адже гості мали декілька хороших нагод. Дві нагоди для взяття воріт мав Мендес, але жодну не реалізував. Згодом, гол забив Кріштіану Роналду, проте через офсайд його так і не зарахували.

Вже під завісу матчу господарі забили ще два голи. Спочатку Іско сильним пострілом збільшив перевагу "Реала", а через декілька хвилин Начо вдало зіграв на добиванні після удару Г.Бейла та довів рахунок до розгромного.

Таким чином "Реал" закріпився на першому місці, маючи в активі 68 очок, а "Алавес" залишився на 10 місці з 40 пунктами.

Спорт • 2 квітня 2017, 18:26  •  10536 перегляди

Потужний південнокорейський суховантаж "Стеллар Дейзі" зник у Південній Атлантиці. На його борту були 24 моряки, передає УНН з посиланням на ВВС.

Кримінал та НП • 2 квітня 2017, 18:10  •  19631 перегляди

Сьогоднішній матч фіналу плей-оф хокейних команд “Кременчук” — “Донбас” закінчився перемогою останніх, передає УНН-Центр з посиланням на УХЛ.

Спорт • 2 квітня 2017, 17:45  •  11396 перегляди

Станом на 18:00 бойовики 15 разів порушили режим “тиші”, застосовуючи при цьому і легке, і важке озброєння, один військовослужбовець зазнав поранень. Про це на сторінці у Facebook повідомляє прес-центр штабу АТО, передає УНН.

Кримінал та НП • 2 квітня 2017, 17:27  •  7897 перегляди

Електропостачання в Авдіївці сьогодні відновити не вдалося, передає УНН з посиланням на сторінку Міністерства у справах окупованих територій в Twitter.

Суспільство • 2 квітня 2017, 17:20  •  11391 перегляди

Лише 11 з 700 військовослужбовців віком до двадцяти років погодилися на пропозицію командування про заміну їх у зоні АТО на військовослужбовців старшого віку. Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передає УНН.

Суспільство • 2 квітня 2017, 16:45  •  9169 перегляди

Київський Патріархат разом з іншими Церквами, що входять до Всеукраїнської Ради Церков молився за Перемогу. По всій Україні, пройшов молебень за перемогу України над агресором, передає УНН.

Суспільство • 2 квітня 2017, 16:39  •  20457 перегляди

На Харківщині, на території 65 Арсеналу, тривають роботи щодо ліквідації негативних наслідків пожежі на військовому об’єкті за різними напрямками, передає УНН з посиланням на прес-службу Міноборони.

Суспільство • 2 квітня 2017, 16:13  •  9124 перегляди

У Тернополі о 15. 00 в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відбудулася архієрейська божественна Літургія, яку очолив високо преосвященний митрополит Василій Семенюк. Опісля Літургії, 16.00 від Катедри розпочався Хресний хід. Як повідомляє з місця події кореспондент УНН, близько 10 тис. мирян пройшли вулицями міста.

Суспільство • 2 квітня 2017, 16:05  •  12119 перегляди

Разом на ГПУ та НАБУ відповідальність за 150 тис. державних посадовців, зараз на розгляді перебуває 1,2 млн справ. Про це в інтерв’ю виданню Bild сказав генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає УНН.

Політика • 2 квітня 2017, 15:46  •  13545 перегляди