Наставник Мазяр зазнав поразки у першій грі на чолі ПФК “Львів”

Київ  •  УНН

15 вересня 2019, 19:29  •  9672 перегляди

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Професійний футбольний клуб "Львів" мінімально поступився ковалівському "Колосу" у матчі 7-го туру УПЛ сезону 2019/2020 років, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу з Ковалівки.

Команди розпочали матч дуже обережно, адже втрачати очки в цій грі не хотілось нікому. “Колос” більше володів м’ячем у першому таймі, проте гольових нагод біля воріт “Львова” було зовсім мало. Так, на 17-й хвилині Євгеній Морозко був дуже близьким до свого другого голу у елітному дивізіоні, але не зовсім вдало зупинив м’яч у штрафному майданчику суперника, давши шанс воротареві накрити його. Гості відповіли не менш небезпечно, коли на 22-й хвилині Родрігес Сільва не влучив у ворота з вигідної позиції. 35 хвилина — потенційно небезпечний момент для “Львова” після обрізки Морозка, але помилку партнера по команді виправив Чорноморець. Вже в компенсований до першого тайму час, ковалівці вийшли в швидку контратаку, проте розпорядитися м’ячем як слід і довести справу до завершального удару не вдалось.

По перерві Руслан Костишин зробив лише одну заміну, замість Морозка, якому не раз діставалось протягом першого тайму, вийшов Ільїн, який пропустив тривалий час через травму.

На початку другого тайму “Львів” мав би залишитись у меншості, проте два поспіль грубих порушення Сабіно супроводжувались для бразильця лише усними зауваженнями рефері. Загалом другий тайм “Колос” розпочав значно агресивніше, закрив суперника на його половині та змушуючи дуже часто фолити, не встигаючи за командними швидкостями ковалівців. Перетерпівши цей тиск, гості стали відповідати і кутовий на 72-й хвилині ледь не приніс їм успіх.

Героєм матчу став Денис Костишин, який на 87-й хвилині спочатку заробив для команди кутовий, класним дальнім ударом, після подачі якого двічі у повітрі обіграв досвідченого капітана “Львова” Борзенка та з другої спроби забив гол головою — 0:1.

Додамо, “Колос” впевнено тримається в середині турнірної таблиці — 5 сходинка і 10 очок. “Львів" передостанній — 6 пунктів.
Нагадаємо, що перед цим матчем “Львів” отримав нового наставника — Володимира Мазяра.

15 вересня 2019, 18:40  •  10200 перегляди
Волкер: Київ не будуть підштовхувати провести вибори на окупованому Донбасі на умовах РФ

15 вересня 2019, 18:37  •  10722 перегляди
Проект Бюджету-2020: стало відомо скільки виділять на Пенсійний фонд України

15 вересня 2019, 18:20  •  28246 перегляди
Збірна України U-23 виборола медаль Ліги націй з баскетболу 3х3

15 вересня 2019, 18:06  •  11510 перегляди
В окупованому Севастополі влаштували виставку картин із портретами вбитих бойовиків “ДНР” і “ЛНР”

15 вересня 2019, 17:53  •  13574 перегляди
У ДТП за участі вантажівки під Києвом загинуло 4 особи

15 вересня 2019, 17:46  •  18298 перегляди
Проект Бюджету-2020: стало відомо скільки передбачено на розвиток культури та інформаційну сферу

15 вересня 2019, 17:35  •  11324 перегляди

Спорт • 15 вересня 2019, 19:29  •  9672 перегляди

Кабінет міністрів України схвалив законопроект “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України”, який був спеціально розроблений для врегулювання питань, пов’язаних із підготовкою проєкту закону про Держбюджет-2020. Про це повідомляє УНН із посиланням на сайт українського уряду.

Економіка • 15 вересня 2019, 19:15  •  10894 перегляди

Міністерство оборони Туреччини повідомило про завершення поставок другої батареї придбаного російського зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) С-400. Остання партія складових та обладнання для цієї батареї С-400 прибула до Туреччини в неділю, 15 вересня, йдеться в поширеному цього дня пресслужбою турецького оборонного відомства повідомленні. Про це інформує УНН спираючись на DW, CNN Turk та Reuters.

Новини Світу • 15 вересня 2019, 18:59  •  10010 перегляди

Київське "Динамо" зазнало домашньої поразки від чернігівської "Десни" у зустрічі 7 туру чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН.

Спорт • 15 вересня 2019, 18:40  •  10200 перегляди

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, що для того, щоб прийти до виконання формули Штайнмаєра, необхідно виведення військ РФ з території Донбасу. Про це Волкер розповів в інтерв’ю телеканалу "1+1", передає УНН.

Політика • 15 вересня 2019, 18:37  •  10722 перегляди

У проекті Державного бюджету на 2020 рік видатки на фінансування Пенсійного фонду України становлять 172,6 млрд грн. Про це йдеться йдеться в Основних показниках проекту державного бюджету на 2020 рік, оприлюднених Мінфіном, передає УНН.

Економіка • 15 вересня 2019, 18:20  •  28246 перегляди

У Будапешті завершився фінальний етап Ліги націй 3×3, де чоловіча збірна України U-23 виборола бронзові медалі. Про це інформує УНН з посиланням на ФБУ.

Спорт • 15 вересня 2019, 18:06  •  11510 перегляди

В анексованому Севастополі 15 вересня в Палаці культури рибалок відкрили виставку картин про війну на Донбасі і бойовиків терористичних угруповань “ДНР” і “ЛНР”. Про це повідомляє проект Радіо Свобода Крим.Реалії, інформує УНН.

Кримінал та НП • 15 вересня 2019, 17:53  •  13574 перегляди

У Київській області, внаслідок ДТП, що сталося між легковим та вантажним автомобілями, загинуло 4 особи. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) в Україні.

Кримінал та НП • 15 вересня 2019, 17:46  •  18298 перегляди

У проекті Державного бюджету на 2020 рік видатки розвиток культури та інформаційну сферу становлять 8,6 млрд грн. Про це йдеться йдеться в Основних показниках проекту державного бюджету на 2020 рік, оприлюднених Мінфіном, передає УНН.

Економіка • 15 вересня 2019, 17:35  •  11324 перегляди