zbirna-ukrayini-z-plyazhnogo-futbolu-peremogla-na-starti-vidboru-do-yevroligi

Збірна України з пляжного футболу перемогла на старті відбору до Євроліги

• 8476 переглядiв

КИЇВ. 23 червня. УНН. У стартовому поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу перемогла команду Швейцарії, інформує УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Підопічні Євгена Варениці чудово розпочали свій стартовий поєдинок на бакинському відбірному етапі Євроліги проти збірної Швейцарії. Вже на другій хвилині гри Олександр Корнійчук розписався у воротах швейцарців. Однак суперник не знітився і вже у першому періоді не тільки відновив рівновагу, але й вийшов уперед за рахунок дубля Філіппа Борера.

У другому періоді на голи Дмитра Медвідя та Олександра Корнійчука швейцарська команда відповіла м’ячем Ноеля Отта — 3:3. У третій частині гри “синьо-жовті” знову зробили ривок. Спочатку мети досяг удар нашого воротаря Віталія Сидоренка, а ще за п’ять хвилин хет-трик у цій зустрічі оформив Олександр Корнійчук. Все, на що спромоглися швейцарці, — скоротити відставання у рахунку після удару знов-таки Ноеля Отта. Отже, 5:4 — Україна перемогла сьому команду світового рейтингу.

У другому матчі в нашій групі збірна Італії з рахунком 3:0 перемогла команду Німеччини. Отже, після першого дня змагань Україна та Італія мають по три очки, а Німеччина та Швейцарія — жодного.

Додамо, що завтра підопічні Євгена Варениці зіграють з італійцями.