zbirna-ukrayini-z-plyazhnogo-futbolu-oderzhala-drugu-peremogu-u-vidbori-do-yevroligi

Збірна України з пляжного футболу одержала другу перемогу у відборі до Євроліги

• 11956 переглядiв

КИЇВ. 23 червня. УНН. У другому поєдинку першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку збірна України з пляжного футболу в серії пенальті здолала одну із провідних команд світу — Італію, інформує УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Здобувши стартову перемогу на бакинському відбірному етапі Євроліги в матчі проти збірної Швейцарії (5:4), сьогодні підопічні Євгена Варениці зустрічалися зі збірною Італії. Грізний суперник українців посідає п’яту сходинку у світовому рейтингу BSWW. Утім, “синьо-жовті” не знітилися і вже на 9-й хвилині першого періоду відкрили рахунок. Свій четвертий м’яч на цьому етапі забив Олександр Корнійчук.

У другому періоді італійці явно домінували, і це вилилося у два голи в ворота “жовто-блакитної” збірної. У складі “Скуадри Адзурри” відзначилися Франческо Корозініті та Еммануеле Зурло.

Проте на самому початку третьої частини гри Роман Пачев скористався передачею Олександра Корнійчука й відновив рівновагу — 2:2. Із таким рахунком і завершився основний час поєдинку.

А от у серії пенальті сильнішими виявилися українці — 4:3. Свої підходи в нашій збірній реалізували Корнійчук, Юрій Щериця, Роман Пачев та Максим Войток.

Додамо, що в іншому матчі групи збірна Швейцарії з рахунком 10:2 розгромила команду Німеччини. Таким чином, після двох турів відбірного етапу в Баку збірна України є одноосібним лідером.