viznachivsya-pershiy-pivfinalist-ukrayinskoyi-khokeynoyi-ligi

Визначився перший півфіналіст Української хокейної ліги

• 19084 переглядiв

КИЇВ. 25 березня. УНН. У Білій Церкві місцевий “Білий Барс” та діючий чемпіон ХК “Кременчук” зіграли другий поєдинок чвертьфіналу плей-офф УХЛ, передає УНН з посиланням на сайт ліги.

Стартовий період пройшов більше в обережній грі і тільки після екватора першої 20-хвилинки команди стали проводити активні атаки. Більш вдалими в своїх атаках виявилися кременчужани — Денискін пройшов по правому флангу, віддав відмінний пас на Коробова і 15-й номер “Кременчука” не підвів партнера, прошив Безхлібного.

На старті другого періоду команди обмінялися шайбами ​​- спочатку Коробов оформив дубль, а потім рахунок для білоцерківців розмочив Удовиченко. Однак мінімальним розрив протримався недовго — кременчужани зусиллями Савченко повернули перевагу в дві шайби і пішли на другу перерву з комфортною перевагою (3:1).

Більшу частину третього періоду команди відіграли без закинутих шайб. І хоч моментів для взяття воріт було більш ніж достатньо, але переможцями виходили голкіпери. Результативну крапку в матчі поставив Орлов, який відзначився у воротах Безхлібного за 2 хвилини до кінця матчу — 4:1.

Таким чином, “Кременчук” з рахунком 2:0 виграв чвертьфінальну серію в плей-офф і вийшов до півфіналу другого етапу чемпіонату.

В іншій серії 1/4 фіналу рахунок став рівним (1:1), адже “Маріуполю” вдалося обіграти “Сокіл” — 3:0.