ukrayinka-stala-chempionkoyu-yevropi-z-bliskavichnoyi-gri-v-shashki

Українка стала чемпіонкою Європи з блискавичної гри в шашки

• 7198 переглядiв

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Чемпіонка України, гросмейстер Олена Коротка у столиці Грузії Тбілісі стала чемпіонкою Європи з блискавичної гри з шашок-64. Про це інформує УНН з посиланням на Мінмолодьспорту.

У півфіналі О.Коротка виграла у Крістіни Заруби (Молдова), а у фіналі перемогла Віру Хващинську (Білорусь).

Відзначимо, що у команди України в турнірі беруть участь такі провідні спортсмени як Богдан Панченков, Валерій Гребьонкін, Денис Шкатула, Юлія Макарєнкова, Ольга Коротка, Тетяна Зайцева.

Додамо, що загалом участь у змаганнях беруть 58 спортсменів, а саме 38 чоловіків і 20 жінок, які представляють 18 країн.

Як повідомляв УНН, Міжнародна федерація шашок незаконно і з політичних мотивів дискваліфікувала українського шашкіста Юрія Анікєєва.