ukraintsi-vyboroly-medali-na-zmahanniakh-zi-strybkiv-u-vodu

Українці вибороли медалі на змаганнях зі стрибків у воду

• 18873 переглядiв

Українські спортсмени завоювали срібні медалі у командних змаганнях зі стрибків у воду змішаними парами на чемпіонаті Європи 2024 року в Белграді.

Збірна України здобула нагороди на чемпіонаті Європи-2024 зі стрибків у воду в Белграді, передає УНН із посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Срібними призерами у командних змаганнях серед змішаних пар зі стрибків у воду стали українські спортсмени: Данило Аванесов, Каріна Глижіна, Станіслав Оліферчик та Анна Письменська з результатом 357.00 бала.

За даними Мінмолодьспорту, для Данила Аванесова та Каріни Глижіної — це дебютна нагорода на дорослому чемпіонаті Європи. Зазначається також, що капітан команди Анна Письменська прийняла участь у 15-ій першості континенту та виборола восьму медаль на своїй. Станіслав Оліферчик піднявся на європейський п'єдестал після 5-річної перерви.

Довідка

"Золото" здобула команда Іспанії (367.65), "бронза" — у представників Німеччини (352.30).

Жіноча збірна України пробилася на чемпіонат Європи з баскетболу 3х317.06.24, 18:49