“Заправки здійснювали свою діяльність без будь-яких дозвільних документів з численними порушеннями норм техногенної безпеки. АГЗП розміщувались біля житлових будівель та біля багатолюдних транспортних автомагістралей з порушенням техніки безпеки, що становить пряму загрозу життю і здоров’ю громадян”, — йдеться у повідомленні.
Наприклад, одна із демонтованих АГЗП розміщувалась поряд із зоною відпочинку на бульварів Вернадського, що прямо заборонено приписами безпеки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з’явиться мобільна лабораторія з перевірки якості LPG
“Замість заглиблених у землю модулів, оснащених системами протидії витоку газу, як це є на легальних комплексах, "горе-підприємці" порушуючи усі правила, фактично підвішують свої АГЗП у повітрі. Цим самим у випадку надзвичайної ситуації вони прирікають об’єкти, що розташовані у радіусі 500 метрів, до пошкоджень та руйнувань. Тільки ударна хвиля від вибуху подібного модуля сягає у радіусі 200 метрів”, — додали в РДА.
В адміністрації також запевнили, що роботи по демонтажу незаконно встановлених АГЗП тривають і надалі.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, ринок скрапленого газу в Україні тінізовано на третину.
При цьому, за словами генерального директора компанії WOG Сергія Корецького, в Україні зростатиме попит на скраплений газ. Більше того, аналогічна тенденція спостерігається по всьому світу.