Гроші з тюремних рахунків можуть бути витрачені тільки на покупки книг, одягу і продуктів у магазинах у виправних установах. Розробкою системи займалася приватна фірма JPay, яка надає арештантам спеціальні електронні пристрої для виходу в Інтернет, листування з рідними, прослуховування музики і доступу до відеоігор.
Винними у викраденні грошей виявилися 364 ув'язнених, які змогли отримати доступ до грошей через системної помилки. «Їх дії були навмисними, а не випадковими. Це вимагало знання роботи системи JPay», - зазначив представник прес-служби Джефф Рей. Відзначається, що понад 50 відсотків арештантів додали на свої рахунки понад 1 тис дол., а одному ув'язненому вдалося викрасти майже 10 тис дол.
На даний момент JPay відновила більше 65 тис дол., викрадених арештантами і заблокувала їм доступ до ігор і музики, поки ув'язнені не компенсують втрати компанії.
Нагадаємо, під час найгіршої кібератаки у Сінгапурі хакери вкрали особисті дані 1,5 мільйонів пацієнтів, включаючи амбулаторні рецепти 160 000 осіб, в тому числі прем'єр-міністра Сінгапуру Лі Сянь Луна і декількох міністрів.