spivzasnovnytsia-banku-konkord-olena-sosiedka-podiakuvala-zhurnalistu-plinskomu-za-publichne-doluchennia-do-borotby-za-spravedlyvist

Співзасновниця банку "Конкорд" Олена Сосєдка подякувала журналісту Плінському за публічне долучення до боротьби за справедливість

 • 15675 переглядiв

Олена Сосєдка, співзасновниця банку "Конкорд", який перебуває в процесі ліквідації, подякувала журналісту Євгенію Плінському за те, що він публічно долучився до боротьби за відновлення справедливості у ситуації з "Конкордом", пише УНН.

Контекст

Журналіст звернувся до Верховного суду із запитом на отримання публічної інформації, у якому вимагає від суддів ВС провести неупереджений, незалежний та справедливий розгляд касаційної скарги у справі банку "Конкорд".

"В лавах борців за справедливість щодо ситуації навколо нашого банку "Конкорд" поповнення! До нашої боротьби доєднався шанований нами журналіст Євген Плінський. Пане Євгене, дякуємо Вам за готовність допомогти нам у відновленні справедливості. Ваше звернення до Верховного Суду з вимогою провести неупереджений, незалежний та справедливий розгляд касаційної скарги у справі банку "Конкорд" цілком спів падає з нашою позицією. Ми також переконані, що все повинно бути по закону", - написала Олена Сосєдка на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що акціонери банку відкриті до діалогу та готові відповісти на будь-які запити журналістів, зокрема й Плінського, для забезпечення обʼєктивності публікацій у ЗМІ.

"Ваша увага до нашого кейсу не лише допомагає розкрити всі аспекти ситуації, але й надає нам сили рухатися вперед. Сподіваємося, що інтерес суспільства до цієї теми не згасне, адже разом ми можемо досягти справедливості!", - наголосила Олена Сосєдка.

Окрім того вона опублікувала відео, у якому розповідається про те, як відбувається ліквідація банку "Конкорд". Зокрема, там вказується, що голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зацікавлений у знищенні фінансової установи

Додамо

Раніше стало відомо, що  акціонери "Конкорду" оскаржили в суді рішення Національного банку України про виведення банку з ринку.  Суди першої та апеляційної інстанцій визнали протиправним таскасували рішення НБУ про відкликання ліцензії та ліквідацію банку "Конкорд". Проте українське законодавство виписане таким чином, що процес виведення банківської установи з ринку, якщо він запущений, є безповоротним. 

Попри війну в Україні процес виведення банків з ринку не зупинився. Так, з 24 лютого 2022 року ліквідацію було розпочато щодо 8 банків. 2023 року вперше в Україні під ліквідацію і позбавлення ліцензії потрапили не лише банки-банкрути, а й прибуткові установи - ідеться про банк "Конкорд". Як заявляла Олена Сосєдка, на момент оголошення регулятором рішення про ліквідацію банку високоліквідних активів у фінустанові вистачало, аби провести всі необхідні виплати за 2-3 тижні. Але процес ліквідації банку жорстко зарегульовано законодавчо і загалом може тривати до трьох років.

Популярні

Новини по темі

Ціни на нафту стабілізувалися після 6% зростання за тиждень

 • 16544 переглядiв

ATACMS знищили систему ППО рф у курській області - росЗМІ

 • 17686 переглядiв

Sony розробляє портативну консоль для конкуренції з Nintendo та Microsoft

 • 12279 переглядiв