povtorennya-finalu-vidbuvsya-match-vidkrittya-novogo-sezonu-ukhl

Повторення фіналу: відбувся матч-відкриття нового сезону УХЛ

• 17241 переглядiв

КИЇВ. 18 вересня. УНН. У Краматорську відбувся стартовий матч шостого сезону УХЛ — в битві за Кубок Відкриття зійшлися фіналісти минулого сезону “Донбас” і “Сокіл”. Про це інформує УНН з посиланням на сайт “Донбасу”.

На самому початку зустрічі донеччани заробили більшість, а Олександр Пересунько її реалізував. Однак “Сокіл” відреагував дуже непогано і зміг не тільки відігратися, а й вийти вперед. Кияни забивали при грі в рівних складах і в більшості 5×3.

У другому періоді “Донбас” перевернув все з ніг на голову. На початку ігрового відрізка Віктор Туркін реалізував другу більшість команди Павла Мікульчика. А за п’ять секунд до перерви неймовірний кидок вдався Андрію Сігарьову. Він від синьої лінії відправив шайбу в дев’ятку воріт “Сокола”.

На початку заключного періоду кияни востаннє в матчі відігралися. А потім ближче до середини останньої 20-хвилинки “Донбас” зробив гру. Олег Шишлянніков дозволив “Донбасу” в третій раз в матчі відсвяткувати реалізацію більшості, а Фелікс Морозов забив своєму колишньому клубу.

Все, що встиг “Сокіл” до фінальної сирени — це скоротити відставання в рахунку до мінімуму — 5:4.

Вже 20-го вересня донеччани проведуть другий домашній матч, суперником “Донбасу” буде білоцерківський “Білий Барс”.