ocholili-medalniy-zalik-ukrayina-viborola-sim-medaley-na-starti-paralimpiyskikh-igor

Очолили медальний залік: Україна виборола сім медалей на старті Паралімпійських ігор

• 133890 переглядiв

КИЇВ. 5 березня. УНН. Українські спортсмени розпочали виступи в рамках Паралімпійських ігор у Пекіні, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

У перший день турніру доробок України склав сім медалей: 3 "золоті", 3 "срібні" та 1 бронзову нагороду. Усі
вони були здобуті в різних класах біатлонних спринтерських гонок.

"Золото" у спринті здобув українець Григорій Вовчинський (біатлон, клас стоячи), також нагороди найвищого гатунку в активіВіталія Лук'яненка (клас В3) і Оксани Шишкової (клас В2). "Срібло" здобули Тарас Радь (біатлон, спринт, клас сидячи), Олександр Казік (клас В1) та Людмила Ляшенко (біатлон, спринт, клас