o-len-proviv-nerezultativniy-poyedinok-za-finiks-sans

О.Лень провів нерезультативний поєдинок за "Фінікс Санс"

• 8358 переглядiв

КИЇВ. 2 лютого. УНН. У чергових зустрічах регулярного чемпіонату НБА команда українця Олексія Леня приймала на домашньому паркеті "Лос-Анджелес Кліпперс", повідомляє кореспондент УНН.

На початку заключної чверті "Санс" знаходилися на короткій дистанції від опонентів (90:92), але надалі підопічні Ерла Вотсона не зуміли протистояти на рівних колективу із Лос-Анджелеса – 114:124.

Центровий О.Лень провів на паркеті найменший проміжок часу серед усіх гравців "Фініксу" – 6:20 хвилини. П'ятий номер драфту-2013 здобув 1 очко (0/2 двоочкові, 1/2 штрафні), 3 підбирання і 1 передачу при 2 фолах.

Зауважимо, що 1 набране очко для О.Леня є повторенням найгіршого показника у матчах нинішнього сезону.

Примітно, що захисник "Санс" Ерік Бледсо провів результативну гру – 41 очко. У складі "Кліпперс" 29 пунктів оформив Блейк Гріффін.

Нагадаємо, що "Фінікс" замикає таблицю Західної конференції НБА – 15 перемог і 34 поразки.

Як повідомляв УНН, "Фінікс" та "Сакраменто" розглянули варіант обміну за участі О.Леня.