manchester-yunayted-prodovzhiv-peremozhnu-seriyu-v-apl-2

“Манчестер Юнайтед” продовжив переможну серію в АПЛ

• 13658 переглядiв

КИЇВ. 5 квітня. УНН. У Манчестері на стадіоні “Олд Траффорд” пройшов заключний матч змагальної програми 30-го туру Англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Юнайтед” — “Брайтон”, передає УНН з посиланням на сайт АПЛ.

Рахунок у матчі відкрив колишній форвард “Манчестер Юнайтед” Денні Велбек, який забив за “Брайтон”. Після перерви “червоні дияволи” домоглися свого. Спочатку Маркус Решфорд зрівняв рахунок на 62 хвилині, а ближче до завершення переможне взяття воріт оформив Грінвуд — 2:1.

Примітно, що “МЮ” мають в активі вже три поспіль перемоги.

Підопічні Уле-Гуннара Сульшера в 30 матчах набрали 60 очок і посідають друге місце в турнірній таблиці Англійської Прем’єр-ліги сезону-2020/2021, відстаючи від лідируючого “Манчестер Сіті” на 14 очок (маючи матч в запасі). “Брайтон” (32) — на 16-му місці.