lideri-drugoyi-shistki-upl-zigrali-vnichiyu

Лідери другої шістки УПЛ зіграли внічию

• 9139 переглядiв

КИЇВ. 15 квітня. УНН. На стадіоні "Динамо ім. Лобановського" номінальні господарі футболісти донецького "Олімпіку" приймали ФК "Олександрію" у грі 27-го туру чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН.

Втрата м'яча футболіста "Олександрії" біля власного штрафного обернулася небезпечним входом до карного майданчику Кисіля, який завдав ударом низом у ближній кут воріт. Кіпер гостей Паньків впорався у ситуації.

Небезпечний штрафний "Олімпіку" відбувся у другій частині стартової 45-хвилинки. Паньків з труднощами у стрибку впорався з першим ударом, а після добивання захисник гостей головою вибив м'яч з лінії воріт.

Після перерви найактивнішим у складі "Олімпіку" став форвард Біленький, який двічі турбував Паньківа ударами з-за меж штрафної. В "Олександрії" була нагода забити, але представнику гостей не вистачило точності в одному з моментів – 0:0.

Додамо, що в турнірній таблиці "Олімпік" лідирує у нижній шістці з 33 балами, "Олександрія" йде за донеччанами – 30.