“Згідно із пропозицією профільного комітету (з питань гуманітарної та інформаційної політики — ред. ), перенести з багатьох причин розгляд цього питання. По-перше, нема рішення профільного комітету. Є позиція профільного комітету, до 16 числа є можливість реєструвати альтернативні законопроекти. Виношу на голосування пропозицію пана Євгена (заступник голови комітету з питань свободи слова Євгеній Брагар — ред.) перенести це питання на наступне засідання комітету в лютому місяці, скоріш за все”, — зазначив Шуфрич.
Дане рішення підтримали члени комітету, відтак на сьогоднішньому засіданні голосувати стосовно цього законопроекту на комітеті не будуть.
“Я сьогодні ретельно ознайомився з висновком науково-експертного нашого комітету ВР. Я скажу чесно — такого розгромного заключення я не бачив ніколи”, — зазначив Шуфрич.
За його словами, у висновку з одного боку віталася ідея об’єднати певні закони, а з іншого боку зроблене зауваження, що не всі закони, які діють зараз, можуть бути предметом об’єднання.
Додамо, що законопроект про медіа передбачає створення єдиної, впорядкованої та взаємоузгодженої системи правових норм, спрямованих на регулювання правовідносин у сфері медіа.
“За результатами розгляду у першому читанні законопроект доцільно повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання”, — йдеться у висновку Головного науково-експертного управління.
Нагадаємо, заступник голови депутатської фракції політичної партії “Слуга народу” Євгенія Кравчук повідомила, що комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав постанову про стан соціального захисту дітей та почав роботу над законопроектом “Про медіа”.