geroy-poyedinku-gol-ta-rezultativniy-pas-malinovskogo-prinesli-atalanti-peremogu-v-seriyi-a

Герой поєдинку: гол та результативний пас Маліновського принесли "Аталанті" перемогу в Серії А

• 13265 переглядiв

КИЇВ. 21 березня. УНН. У матчі 28-го туру італійської Серії А "Аталанта" півзахисників національної збірної України Руслана Маліновського та Віктора Коваленка на виїзді зустрічалася з "Вероною", передає УНН з посиланням на УАФ.

Маліновський вийшов у стартовому складі. На 33-й хвилині Руслан відкрив рахунок у грі, реалізувавши пенальті, а на 42-й — асистував Дувану Сапаті, який забив другий м’яч гостей. Зрештою, українець відіграв до 87-ї хвилини зустрічі, коли замість нього на поле вийшов Віктор Коваленко, для якого це був дебют у складі бергамців, які перемогли — 2:0.

Зауважимо, що цей матч став для Маліновського 60-м у складі “Аталанти” в італійській Серії А. У цих поєдинках українець забив десять м’ячів та віддав вісім результативних передач.

Маючи на рахунку 55 очок, команда українців посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії.