futbolisti-mariupolyu-zavoyuvali-drugu-peremogu-v-sezoni-upl

Футболісти "Маріуполю" завоювали другу перемогу в сезоні УПЛ

• 13832 переглядiв

КИЇВ. 6 листопада. УНН. В гості до ФК "Минай" завітали гравці "Маріуполю" в рамках поєдинку 14-го туру Української Прем'єр-ліги, інформує УНН з посиланням на "Минай".

У першому таймі гра була рівною, але під самий свисток на перерву гості забили — навіс з лівого флангу, програна боротьба на правому фланзі “Минаю” і Кащук забив — 0:1.

Найреальніший момент виник на 77 хвилині. Білоног подавав у штрафну і цей пас заблокував рукою екс-“минаєць” Стасюк. Пенальті визвався бити Гончар, але не забив. Натомість через кілька хвилин Кащук оформив дубль та зняв питання щодо переможця — 2:0.

“Маріуполь” виграв другий поєдинок у сезоні чемпіонату України і з 7-ма очками тільки останній. “Минай” має на один бал більше.