fk-roma-pered-matchem-z-shakhtarem-zavoyuvav-peremogu-v-seriyi-a

ФК "Рома" перед матчем з "Шахтарем" завоював перемогу в Серії А

• 15826 переглядiв

КИЇВ. 7 березня. УНН. Римська "Рома" в рамках матчу 26-го туру чемпіонату Італії (Серія А) приймала "Дженоа", передає кореспондент УНН.

Що відомо

Зустріч, яка відбулася на "Олімпійському стадіоні" в Римі, виявилася переможною для господарів –1:0.

Маттіа Дестро перевірив на пильність голкіпера "вовків" на 13 хвилині – Лопес був на місці. В середині тайму висока подача з кутового від Пеллегріні конвертувалася в точний удар головою Джанлукі Манчіні.

Загалом "Рома" мала перевагу у володінні м'ячем (58 відсотків), за ударами (18:7) та за кутовими (7:1) та святкувала виграш – 1:0.

Відзначимо, що "Рома" набрала 50 очок та вийшла на четверте місце в турнірній таблиці.

Варто нагадати

Перша гра 1/8 фіналу Ліги Європи між "Ромою" та "Шахтарем" пройде 11-го березня о 22:00.