fk-dinamo-vdruge-postupivsya-benfitsi-v-ramkakh-ligi-chempioniv-3

ФК "Динамо" вдруге поступився "Бенфіці" в рамках Ліги чемпіонів

• 14790 переглядiв

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Київське “Динамо” у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів в гостях на “Ештадіу да Луш” зазнало поразки від португальської “Бенфіки” — 0:1, повідомляє УНН.

Відігравши на рівних перший тайм, “біло-сині” не змогли реалізувати два моменти, а перед самим відходом в роздягальню Домагой Віда порушив правила на Луїзао і на рівному місці подарував господарям 11-метровий. Сальвіо виконав його майстерно, відправивши м’яч в інший кут від воротаря Артура Рудька.

У другому таймі кияни не використали свій момент, не реалізувавши пенальті. В лівий кут з 11-метрового пробив бразильський форвард Жуніор Мораес, однак голкіпер Едерсон вгадав напрямок удару і відбив м’яч.

Примітно, що до цього поєдинку “динамівці” жодного разу не програвали в гостях у нинішньому сезоні.

Варто відзначити, що інший матч групи В між “Бешикташем” і “Наполі” завершився внічию 1:1.

Таким чином кияни продовжують перебувати на останньому щаблі у квартеті В — 1 очко. Лідирує “Наполі” та “Бенфіка” — у обох колективів по 7 балів, на один пункт відстає турецький “Бешикташ”.

Як повідомляв УНН, головний тренер київського “Динамо” Сергій Ребров перед матчем 4-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів проти “Бенфіки” на прес-конференції поділився очікуваннями від матчу.