finalist-ligi-chempioniv-vchetverte-v-sezoni-vtrativ-ochki-v-apl

Фіналіст Ліги чемпіонів вчетверте в сезоні втратив очки в АПЛ

• 9418 переглядiв

КИЇВ. 22 вересня. УНН. У шостому турі Прем'єр-ліги Англії фіналіст Ліги чемпіонів лондонський "Тоттенхем" зазнав фіаско у гостях від "Лестеру", передає кореспондент УНН.

Лондонському колективу вдалося вийти вперед у баталії. Єдиний гол у першій 45-хвилинці оформив Гаррі Кейн. Бомбардиру вдався курйозний гол. Після контакту із суперником, він втратив рівновагу, але у падінні зумів завдати результативної спроби.

Позитивний результат у "Тоттенхема" відібрали Рікарду Перейра та Меддісон, які забивали на 69 і 85 хвилинах – 2:1.

Таким чином, "шпори" мають в своєму активі 8 очок – 5 місце. Крім того клуб Почеттіно виграв лише два матчі в 6 зустрічах при 2 поразках.

Додамо, "Лестер Сіті" набрав 11 очок і піднявся на 2-е місце в турнірній таблиці АПЛ.